single
[3]
79479

Škandal na vidiku: Bo številka 1 nabora zavrnila igranje v NBA?

Avtor: Marko Premrl
16. 5. 2019, 22.27

Zion Williamson je po mnenju večine prvi kandidat za številko 1 letošnjega nabora, a so se pojavila namigovanja, da bi lahko zavrnil prestop v NBA, saj ga ne prepriča ekipa, ki bo imela možnost prve izbire.

Pri NBA so določili vrstni red moštev, ki bodo lahko izbirala na prihajajočem draftu. Na prvo mesto so prišli Pelikani iz New Orleansa, v igri pa so bili še Jezerniki, New York in Memphis. Ker bo Williamson skoraj zagotovo številka ena, bi končal prav v New Orleansu, kar pa je daleč od njegovih sanj. Med drugim je izjavil, da mesta sploh ne pozna, s čimer je nakazal, da bi veliko raje odšel v New York.

Nekateri novinarji, kar bi bilo sicer precej sramotno za samo ligo, namigujejo, da bi se lahko Williamson celo odločil, da v prihajajoči sezoni ne bo igral v NBA, kajti Pelikani niso po njegovi želji, še toliko manj, ker je na izhodnih vratih Anthony Davis.

Realno gledano je malo možnosti, da bi se takšen scenarij res pripetil. Ziona bi že nova bogata pogodba prepričala, da bi (bo) okrepil New Orleans.

 

Foto: Šport TV

 

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več