single
[2]
79269

Griezmann zapušča Oblaka in druščino

Avtor: Gregor Kovačič
15. 5. 2019, 09.42

Francoski nogometni reprezentant Antoine Griezmann je prek družbenih omrežij potrdil, da po koncu sezone zapušča španskega podprvaka Atletico Madrid, za katerega igra tudi slovenski vratar Jan Oblak.

Osemindvajsetletni napadalec se je v posneti izjavi, objavljeni na Twitterju, zahvalil madridskemu klubu in dejal, da se odpravlja “novim izzivom naproti”.

“Tu sem preživel pet neverjetnih let. Na zelenici sem vedno dal vse od sebe. Iz srca bi se rad zahvalil vsem,” je dodal.

Španski mediji so v preteklih tednih poročali, da se bo Griezmannova prestopna premija po 1. juliju z 200 milijonov evrov znižala na 120 milijonov.

V izjavi ni navedel, kam se po koncu sezone seli, a že lep čas se ugiba, da bo prestopil k Barceloni, za katero je po poročanju številnih medijev skoraj podpisal že lani poleti.

Foto: Šport TV

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več