single
[1176]
75391

FOTO: Idilična proga v Veliki Britaniji čaka na Gajserja in druščino

Avtor: Blaž Magdič
19. 3. 2019, 11.22

Po tritedenskem premoru se nadaljuje sezona motokrosistov. Prihajajoči konec tedna se bodo najboljši dirkači sveta za točke borili v Veliki Britaniji, kjer bo glavni slovenski adut znova Tim Gajser. As s številko 243 na hrbtu je sezono v Argentini odprl z odličnim drugim mestom, na Otoku pa bo napadal zmago.

Proga v idiličnem okolju je že pripravljena na vratolomne vožnje, fotografije čudovitega okolja si lahko ogledate spodaj. Prva dirka razreda MXGP bo v nedeljo na sporedu ob 14.00, sledi zanimiv studijski del, Gajser bo v drugi vožnji navduševal od 17. ure dalje. Vabljeni v našo družbo!

 

Foto: mxgp.com

Zadnje video vsebine

1

Dudić po novem uspehu: “To je bila kontrolirana tekma in zaslužena zmaga Maribora”...Več

2

Ajdovska ničla proti vijoličastim: “Grenak priokus, a Maribor kaznuje napake”...Več

3

VIDEO: V vijoličastem dozoreva, prihodnost pa ostaja odprta...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več