single
[3]
73948

Rebec se seli v San Sebastian

Avtor: Marko Premrl
23. 2. 2019, 17.47

Slovenski košarkar Matic Rebec bo kariero nadaljeval v španski ligi, iz beograjskega FMP se seli k San Sebastianu, poroča eurobasket.com.

Štiriindvajsetletni Rebec, ki je v prejšnji sezoni igral za Sixt Primorsko, je za FMP na 19 tekmah v povprečju dosegal 11,8 točke na tekmo in 5,8 podaje.

Rebec, tudi član slovenske vrste, ki je leta 2017 osvojila naslov evropskega prvaka, je pred tem igral še za Helios, Rogaško, Krko in Jenisej.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Začeli so se izločilni boji, Južna Afrika in Kanada po prvem polčasu brez zadetkov...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, nocoj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več