single
[3]
73361

Golemac pred zaključnim turnirjem: Veselimo se spektakla v domači dvorani (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
15. 2. 2019, 11.53

Prihajajoči konec tedna bo na slovenski obali zaznamovan s košarko. Koper bo v soboto in nedeljo gostil zaključni turnir četverice Pokala Spar. Tekmovanje v dvorani Bonifika bosta s polfinalom odprli Sixt Primorska in Petrol Olimpija (15.20 na Š1), za drugo finalno vstopnico se bodo udarili košarkarji s Polzele in zasedba Helios Suns (18.20 na Š1).

Šef stroke pri gostiteljih je nekdanji vrhunski košarkar Jurica Golemac, ki se neizmerno veseli pravega košarkarskega praznika v Kopru. Že polfinalni derbi z Zmaji bo finale pred finalom, kaj je pred tekmo pred našo kamero povedal nekdanji slovenski reprezentant pa preverite v povezavi.

SPORED DOGAJANJA:
SOBOTA, 16. FEBRUARJA
15.30 – Sixt Primorska : Petrol Olimpija (prenos na Š1)
18.30 – Hopsi Polzela : Helios Suns (prenos na Š1)
17.20 – DJ
20.20 – Nastopa raperja Drilla Lee Sirk
21.30 – Koncert skupine Elvis Jackson
NEDELJA, 17. FEBRUARJA
16.00 – finale Pokala Spar (prenos na Š1)
18.00 – DJ
19.00 – Koncert skupine Mambo Kings
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Dončić pred izločilnimi boji: “Mi upamo na medaljo, verjamemo vase” (VIDEO)...Več

2

Slovenci v lov na drugo zmago: “Obramba Islandije Dončiću ustreza, a se moramo tekme lotiti brez podcenjevanja” (VIDEO)...Več

3

Padjen: “Vsi se trudimo Slovenijo dvigniti na najvišji nivo, atmosfera v garderobi je fenomenalna” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več

2

Legenda brez dlake na jeziku: “Ko slišim izjavo selektorja, sploh ne vem, ali je sedel na klopi” (VIDEO)...Več

3

SLOVENIJA IMA EVROPO: Celjani bodo spet igrali konferenčno ligo! (VIDEO)...Več