single
[2]
72889

Vieri optimističen: Inter bo v dveh letih zelo blizu Juventusu

Avtor: Blaž Magdič
9. 2. 2019, 09.49

V dnevih, ko navijači milanskega Interja besnijo zaradi serije treh porazov, je nekdanji velikan italijanskega nogometa Christian Vieri šokiral javnost na Apeninskem polotoku z zelo optimistično izjavo.

Sloviti “Bobo”, ki bo julija dopolnil 46 let, je očitno eden redkih, ki še vedno jasno podpira delo aktualnega trenerja Interja Luciana Spallettija.

“Res je, da je Inter v nizu slabših rezultatov in iger, a mislim, da Spalletti vseeno dela dobro. Inter se je pod njegovim vodstvom precej spremenil, večinoma na bolje,” je za Gazzetto dello Sport dejal nekdanji napadalec, ki je nosil dres obeh milanskih mestnih tekmecev.

“Če povem odkrito, verjamem, da lahko Inter v obdobju dveh let precej zmanjša točko in kakovostno razliko do Juventusa,” je zelo optimistično zaključil Vieri, ki je bil leta 1999 izbran za najboljšega posameznika v Serie A.

Milanski Inter bo pred zahtevno nalogo že zvečer, ko gostuje pri razigrani Parmi, ki je v zadnjem krogu vpisala veliko točko proti Juventusu. Parma – Inter, 20.25 na Š1!

 

Foto: Šport TV

 

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več