single
[2]
71217

Toure popljuval Piqueja: Marquez je bil 10-krat boljši

Avtor: Marko Premrl
16. 1. 2019, 19.54

Petintridesetletni nogometaš iz Slonokoščene Obale Yaya Toure je spregovoril o svojem nekdanjem soigralcu Rafi Marquezu. Jasno je dal vedeti, da je bil Mehičan nekajkrat boljši, kot trenutni steber obrambe Barce.

“Verjetno Marqueza po svetu ne poznajo toliko, ker nikoli ni igral v Angliji, a povem vam, po mojem mnenju je bil 10-krat boljši od Piqueja,” je bila izjava Toureja, ko so ga povprašali, če lahko sestavi svojo najboljšo nogometno enajsterico.

V njej igrajo v nevsakdanjem sistemu 3-1-6 Ederson, Puyol, Company, Marquez, Iniesta, Messi, Aguero, Sane, Henry, Eto’o in Drogba.

“Kar poglejte si kakšen youtube posnetek Marqueza in videli boste veliko razliko v primerjavi s Piquejem,” je še dodal vezist, ki si je pri Barceloni služil kruh od leta 2007 pa do 2010.

Barcelona bo že danes igrala novo tekmo, tokrat bo v sklopu domačega pokala srečala Levante. Prenos dvoboja si boste lahko ogledali na Š2 ob 21.25.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več