single
[5]
59202

Slišković se iz Celja seli v nemško Bundesligo

Avtor: Blaž Magdič
13. 6. 2018, 14.03

Rokometaš Ivan Slišković se iz vrst slovenskih prvakov, Celja Pivovarne Laško, seli k nemškemu Göppingenu, kateremu je obljubil dveletno zvestobo," so danes sporočili iz celjskega kluba.

Slišković je v Celju tem nastopal v sezonah 2013/14 in 2014/15, ko so ga odlične igre v celjskem dresu pripeljale do izjemne pogodbe pri madžarskem Veszpremu. Tam ga je že kmalu po prihodu doletela velika smola, najprej poškodba kolena, nato pa je zbolel za mononukleozo, ki ga je z igrišč umaknila za dolgo časa.

Veszprem je po dveh sezonah poiskal druge rešitve ter se s Sliškovićem Ivanom razšel, celjski klub pa mu je ponudil možnost, da se znova vrne na uspešna rokometna pota. Obstajala je tudi možnost, da bi Slišković kariero nadaljeval v mestu ob Savinji, a je sprejel mamljivo ponudbo nemškega prvoligaša in se po skupno 111 nastopih in 389 doseženih zadetkih, poslavlja od rumeno modrega dresa.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več