single
[38]
59017

Serena bo pripravljena za turnir na sveti travi

Avtor: Blaž Magdič
10. 6. 2018, 14.01

Okrevanje najuspešnejše teniške igralke vseh časov Serene Williams po poškodbi prsne mišice bi moralo biti dovolj hitro, da bi lahko nastopila na tretjem turnirju za veliki slam letošnje sezone, Wimbledonu, ki se bo začel 2. julija, je sporočil njen trener Patrick Mouratoglou.

“Serena bi morala biti zdrava čez dva tedna. Potem bo imela 15 dni, da doseže optimalno fizično pripravljenost, tako da bi morala biti ustrezno pripravljena za nastop na Wimbledonu,” je zdravstveno stanje 36-letne ameriške teniške igralke za britanske medije ocenil Mouratoglou.

Williamsova, zmagovalka 23 turnirjev za grand slam, se je na turnirje velike četverice vrnila v Parizu, potem ko je po lanski zmagi na odprtem prvenstvu Avstralije v Melbournu rodila deklico.

V Parizu je po dobrih uvodnih predstavah zaradi poškodbe odpovedala dvoboj četrtega kroga proti Rusinji Mariji Šarapovi.

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser ponovno na mestih, ki peljejo na oder za zmagovalce, Herlings razred zase (VIDEO)...Več

2

Vitor Campelos: “Tisti, ki so danes prišli na stadion, so imeli kaj videti” (VIDEO)...Več

3

Darko Milanič: “V drugem polčasu se je slika spremenila, nehali smo igrati” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več