single
[5]
59002

Podroben pregled pokazal strgano očesno veznico Gabra

Avtor: Blaž Magdič
10. 6. 2018, 09.37

Slovenski krožni napadalec Matej Gaber je med sobotno kvalifikacijsko tekmo z Madžarsko v Kopru za nastop na svetovnem prvenstvu 2019 utrpel nevarno poškodbo očesa.

Šestindvajsetletni Škofjeločan, ki je tekmo proti Madžarski zaradi grobega udarca končal že v prvem polčasu, je že med dvobojem skupaj z reprezentančnim zdravnikom Sašem Đurićem obiskal najprej koprski zdravstveni dom, nato pa še ljubljansko bolnico, v kateri je opravil temeljit pregled očesa. Ta je pokazal strgano očesno veznico, zaradi katere je takoj prejel zdravniško oskrbo.

Gaber bo v ponedeljek bo opravil nov pregled pri okulistu, po katerem bo morda znano ali bo lahko zaigral na povratni tekmi, ki bo v sredo ob 19.00 v Veszpremu.

Slovenija je na prvi tekmi izgubila s 24:29.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več