single
[2]
58934

Kane podaljšal s Tottenhamom do leta 2024

Avtor: Blaž Magdič
8. 6. 2018, 19.28

Kapetan angleške nogometne reprezentance in zvezdnik Tottenhama Harry Kane je podaljšal pogodbo s prvoligašem iz Londona še za šest let. To pomeni, da ima 24-letnik pogodbo s Tottenhamom do leta 2024, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Kane je v zadnji sezoni dosegel 41 golov. Njegovo ime se je takoj pojavilo v namigovanjih, da se je zanj močno zagrel evropski prvak Real Madrid, a iz prestopa ne bo nič.

“Z veseljem sporočamo, da je Harry Kane podpisal novo, šestletno pogodbo do leta 2024,” je na spletni strani zapisal Tottenham.

Kane je član Tottenhama od leta 2004, članske ekipe pa od leta 2009. Vmes je bil posojen v Leyton Orient, Milwall, Norwich City in Leicester City. V premier ligi je za Tottenham na 153 tekmah dosegel 108 golov.

 

Foto: Šport TV
Vir:  STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več