single
[2]
57287

Alex Ferguson prestal operacijo zaradi možganske krvavitve

Avtor: Blaž Magdič
6. 5. 2018, 00.00

Legendarni nekdanji trener angleškega nogometnega velikana Manchester United Alex Ferguson je prestal nujno operacijo zaradi možganske krvavitve, je sporočil njegov nekdanji klub.

Šestinsedemdesetletnika so v bolnišnico sprejeli v soboto zjutraj, kjer je že uspešno prestal operacijo, zdaj pa je na intenzivni negi.

“Sir Alex Ferguson je danes prestal nujno operacijo zaradi možganske krvavitve. Operacijo je bila dobra, zdaj potrebuje čas na intenzivni negi. Njegova družina je zaprosila za zasebnost,” je v izjavi za javnost zapisal Manchester United.

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več