single
[2]
54901

Messi: Večkrat sanjam o tem, da v Moskvi dvignem pokal za svetovnega prvaka

Avtor: Blaž Magdič
23. 3. 2018, 00.05

Petek bo na Šport TV zaznamovan s prijateljskimi tekmami nogometnih velikanov. Najbolj vroče bo ob 20.40 na Š1, udarila se bosta Argentina in Italija.

Za Azzurre bo dvoboj z Gavči vse prej kot prijeten, pristaši naših zahodnih sosedov še vedno ne morejo verjeti, da svetovnih prvakov iz leta 2006 ne bo na svetovnem prvenstvu v Rusiji.
Znova pa se bodo za naslov najboljšega na svetu potegovali Argentinci, ki jih bo na igrišču vodil eden izmed najboljših nogometašev vseh časov Lionel Messi. Zvezdnik Barcelone še vedno ni osvojil reprezentančne lovorike, zaveda se, da je prihajajoče svetovno prvenstvo bržčas zadnja priložnost. “Soigralci menijo, da je svetovno prvenstvo v Rusiji naša zadnja možnost, da osvojimo nekaj velikega. Večkrat sanjam o tem, da 15. julija v Moskvi v zrak dvignem pokal za svetovnega prvaka,” je odkrito priznal zvezdnik Barcelone.
Bo ranjena Italija konkurenčna eni izmed glavnih favoritinj za svetovni prestol? Preverite ob 20.40 na Š1!
Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kakšna mojstrovina Terriera! Farmaceviti strli odpor Kozličkov (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Padel in z glavo napadalca obržal v igri za gol...Več

3

VIDEO: Dva zadetka in zakrivljena enajstmetrovka slovenskega reprezentanta, ki ga je odrešil evrogol v 92. minuti...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več