single
[2]
52273

Dortmund potrdil prestop Aubameyanga v Arsenal

Avtor: Marko Premrl
31. 1. 2018, 13.03

Nemški nogometni klub Borussia Dortmund je potrdil, da je dosegel dogovor za prestop gabonskega napadalca Pierre-Emericka Aubameyanga v angleški Arsenal. Tudi klub iz severa Londona je potrdil dogovor za najdražji prestop v svoji zgodovini, ki naj bi po poročanju medijev vreden 63,75 milijona evrov.

Real? Ne, hvala! Dortmund je nor na nogomet

Osemindvajset letni gabonski reprezentant je za Dortmund od leta 2013 dosegel 141 zadetkov. Po mladinski karieri, ki jo je preživel v francoskih klubih, je bil med letoma 2008 in 2011 član Milana, vendar za ta klub ni odigral niti ene tekme. Posojen je bil v Dijon, Lille, Monaco in Saint-Etienne. Član slednjega je bil med letoma 2011 in 2013.

Kapetan in najboljši strelec v zgodovini gabonske reprezentance je leta 2015 postal prvi Gabonec, ki je prejel nagrado za najboljšega nogometaša Afrike.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več