single
[5]
51538

Bobinac: Slovenija ostaja na prvenstvu

Avtor: Marko Premrl
17. 1. 2018, 16.09

Veliko je bilo ugibanj, kako se bodo na RZS odločili glede nadaljevanja slovenske reprezentance na prvenstvu v Zagrebu. Namigovalo se je celo, da bi lahko naši zapustili turnir, a odločitev ni takšna.

“Odločitev predsedstva je bila soglasna, nadaljujemo s tekmovanjem. Ugotovili smo, da sta bili dve tekmi krivični do slovenske reprezentance. Če je na prvi šlo za kriterije sojenja, smo na drugi videli kršenje pravil rokometne igre. Zato smo se pritožili, a so na obeh stopnjah zavrgli tožbo. Nismo bili presenečeni. Nadaljujemo v korist športa, športnikov, javnosti in navijačev. Gremo po poti pritožb naprej,” so bile besede predsednika Rokometne zveze Slovenije Franja Bobinca na novinarski konferenci, ki so jo pripravili v Zagrebu.

 

Foto. Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več