[2]
48387

20. 11. 2017, 10.13

Brazilijo je ob koncu tedna razburila izjemno pomembna zmaga nogometašev Flamenga, ki so pred svojimi navijači premagali aktualne prvake Corinthians. Zadnji zadetek za prepričljivo zmago s 3:0 je dosegel Felipe Vizeu. Slednji se je v zadnjih minutah prvega polčasa hudo sprl s soigralcem Rhodolfom, pomembna člena Flamenga sta skoraj fizično obračunala. Ko je Vizeu nekaj trenutkov za tem dosegel tretji gol, je soigralcu brez razmišljanja pokazal srednji prst.

Vizeu

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več