single
[2]
47373

Lippi: Inter ima v svojih vrstah nogometaša, ki je edinstven

Avtor: Blaž Magdič
30. 10. 2017, 12.12

11. krog italijanske Serie A se bo zaključil v ponedeljek zvečer z obračunom Hellasa iz Verone in milanskega Interja (prenos na Š1). Črno-modri prihajajo v mesto Romea in Julije kot četrtouvrščena ekipa, a z zmago bi se zavihteli na drugo mesto, le dve točki za Napolijem. Izkušeni trener Marcello Lippi meni, da je Inter v letošnji sezoni zrel za velike stvari.

Mož, ki je leta 2006 Italijo popeljal do naslova svetovnega prvaka je znan kot izjemno odkrit in neposreden človek. “Ne bom ovinkaril. Treniral sem Napoli, Inter in Juventus, glavne tri favorite za naslov, a letos je name poseben vtis naredil Inter. Imajo neverjetno učinkovitega Icardija, na vratih pa je Samir Handanović, ki je po mojem mnenju med najboljšimi na svetu,” je dejal 69-letni strateg.

Perišić, Škriniar

“Res pa je, da me je nekdo v dresu Interja še posebej prepričal. To je branilec Milan Škriniar. Fant je star le dvaindvajset let. Halo, dvaindvajset! Že zdaj je neverjeten, ta fant bo postal “vesoljski” branilec,” je bil Lippi navdušen nad slovaškim reprezentantom.

Novo gostovanje Interja lahko v neposrednem prenosu spremljate le na Šport TV. Hellas Verona – Inter, 20.40 na Š1!

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več