single
[4]
46383

St. Louis prvi s štirimi zmagami

Avtor: Rok Grilec
11. 10. 2017, 10.35

Hokejisti moštva St. Louis Blues še naprej nizajo zmage v severnoameriški hokejski ligi NHL. St. Louis je kot prvo moštvo v novi sezoni vpisalo štiri zmage. Nazadnje so v gosteh premagali New York Rangers s 3:1.

V centralni skupini gre dobro tudi moštvu Chicago Blackhawks, ki je s 3:1 v gosteh premagalo Montreal Canadiens. Dallas Stars je bil s 4:2 boljši od Detroit Red Wings. Neporaženi so tudi novinci Vegas Golden Knights, ki so na domačem ledu dvorane v Las Vegasu s 5:2 odpravili Arizona Coyotes.

Zlati vitezi so na treh tekmah vpisali tri zmage. Prva domača tekma v premierni sezoni v Las Vegasu pa je potekala v znamenju čustev ter spomina na žrtve grozljivega strelskega napada na udeležence koncerta country glasbe na prostem. Junak tekme v mestu greha in zabave je bil James Neal z dvema zadetkoma.

Ekipa Carolina Hurricanes je po podaljšku z 1:2 na domačem ledu klonila proti Columbus Blue Jackets. Moštvo Nashville Predators je bilo s 6:5 boljše od Philadelphia Flyers. Kanadski derbi med Vancouvrom in Ottawo so odločili kazenski streli, ko so Senators s 3:2 ugnali Canucks.

Foto: Guliver/GettyImages

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več