[5]
45132

Oslabljene Tigrice za gol boljše od Budućnosti

16. 9. 2017, 10.39

Za rokometašicami Krima Mercatorja je prvi turnir regionalne lige. Po izjemni borbi proti makedonskemu Vardarju (27:30), je drugi dan turnirja padla domača Budućnost. Po izenačenem boju so Krimovke slavile s 23:22.

Krimovke so na prvi turnir regionalne lige odpotovale v zdesetkani zasedbi, kljub temu pa vknjižile zmago proti gostiteljicam. V izredno izenačenem dvoboju se je Ljubljančankam zmaga nakazovala 10 minut pred koncem, ko so povedle z 21:18. V napeti končnici so z dobro obrambo ohranile gol razlike.

Trener Uroš Bregar je veliko stavil na najboljšo igralko in strelko minule sezone. Tjaša Stanko je proti Vardarju zablestela z devetimi zadetki, proti Budućnosti jih je dodala še pet in še drugič pristala na vrhu liste strelk.

Že danes Krimovke v Ljubljani čaka tkema z Žalcem.

“Zelo sem vesel, da smo brez Jelene, Tamare in Lize ter z rdečim kartonom, ki ga je prejela Nina Zulić, prišli do te zmage. Odigrali smo dobro v obrambi, borili smo se vseh šestdeset minut in to nas je danes krasilo. Na koncu smo zasluženo prišli do zmage,” je po tekmi povedal trener Krimovk Uroš Bregar.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več