single
[38]
43320

Grški pokalni prvaki po 57 dneh odpustili trenerja

Avtor: Blaž Magdič
12. 8. 2017, 09.51

Nogometni strateg grških pokalnih prvakov Paoka Srb Aleksandar Stanojević je danes izgubil službo po zgolj 57 dneh. Ekipo bo poslej vodil 43-letni Romun Razvan Lucescu, ki je dobil dveletno pogodbo.

“Aleksandar Stanojević je dober trener, a ni tisto, kar klub zdaj rabi. Zdaj je idealna rešitev Razvan Lucescu, ki pozna grško prvenstvo in je odličen taktik. Verjamemo, da bo Paok popeljal še višje,” so pri Paoku zapisali v izjavi za javnost.

Stanojević

Paok bo v prihodnje igral v razigravanju za evropsko ligo, nazadnje je izločil Donjeck, a vodstva kluba niso zadovoljili rezultati z začetka pripravljalne sezone. Lucescu je nekdanji selektor romunske reprezentance, v svoji karieri pa je med drugim že vodil grški Xanthi in katarski El Jaish.

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več