single
[3]
43267

Llull bo zaradi poškodbe izpustil EP in del sezone

Avtor: Gregor Kovačič
10. 8. 2017, 13.59

Sergio Llull, španski košarkarski reprezentant in soigralec Luke Dončića pri Realu iz Madrida, ne bo nastopil na letošnjem evropskem prvenstvu. Španski ostrostrelec si je namreč na prijateljski tekmi proti Belgiji poškodoval sprednje križne kolenske vezi, tako da ga po operaciji čaka vsaj šestmesečna rehabilitacija.

Llull je drugi španski reprezentant, ki se je poškodoval med pripravami za evropsko prvenstvo, pred tem se je to zgodilo tudi Pauu Ribasu.

Huda poškodba je Špance očitno zmedla, proti Belgijcem so pokazali slabo predstavo, na domačem igrišču so izgubil z 71:89.

Španci bodo predtekmovalno skupino evropskega prvenstva odigrali v Romuniji, poleg gostiteljev pa jim bodo v skupini C tekmeci še Hrvati, Čehi, Črnogorci in Madžari.

Foto: Šport TV

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Bayern v svojem slogu s petardo odpira sezono (VIDEO)...Več

2

Vugdalić in Kapun napovedujeta: “Lendava živi za nogomet, Maribor pa v lovu na naslov mora zmagovati!” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kapetan Nafte v nedeljo proti klubu, kjer je pustil ogromen pečat!...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več