single
[4]
41323

Shattenkirk nova pridobitev Rangersov

Avtor: Gregor Kovačič
2. 7. 2017, 13.07

Veteran severnoameriške hokejske lige NHL Kevin Shattenkirk je z ekipo iz domačega mesta New York Rangers podpisal štiriletno pogodbo. Zdaj že nekdanji branilec Washingtona bo prejel 26,6 milijona, kar je ena od najboljših pogodb ob začetku prestopnega roka.

Shattenkirk je lansko sezono za St. Louis in Washington dosegel 13 zadetkov, pripravil pa jih je 43.

Washington, ki je bil v rednem delu sezone najboljša ekipa vzhodne konference, nato pa je v drugem krogu končnice izpadel proti poznejšim prvakom Pittsburgh Penguins, se je razšel še z enim igralcem.

Napadalec Justin Williams, ki je lani za prestolnike na 80 tekmah dosegel 24 golov, je za dve sezoni podpisal pogodbo s svojim nekdanjim klubom, Carolina Hurricanes.

Washington je izgubil še branilca Karla Alznerja, ki se je za pet sezon in 23,125 milijona dolarjev preselil k Montreal Canadiens.

Foto: Guliver/Getty Imges

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več

2

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več