single
[2]
39678

Sky trdi: Morata pristal, zdaj čas za pogajanja

Avtor: Blaž Magdič
3. 6. 2017, 09.26

Le dober dan pred prvim sodniškim žvižgom na finalu lige prvakov v Cardiffu je eden izmed udeležencev še posebej "aktiven" v italijanskih medijih. Gre za napadalca madridskega Reala, ki je dve sezoni že igral v Serie A, zdaj pa naj bi bil zelo blizu vrnitve na Apeninski polotok.

Govora je seveda o Alvaru Morati, ki je med letoma 2014 in 2016 nastopal za torinski Juventus. Čeprav je Španec nekajkrat poudaril, da bi mu bilo všeč, če bi ga v prihodnje znova treniral Antonio Conte, pa je očitno vendarle opustil željo po dresu Chelseaja. Vsaj tako pravi italijanski Sky Sport, ki se je dokopal do informacije, da je 24-letnik sprejel ponudbo AC Milana. Rossoneri naj bi zvezdniku ponudili letno plačo v višini osmih milijonov evrov, kar je zadostilo njegovim apetitom.

Alvaro Morata

Zdaj je pred upravo črno-rdečih še težja naloga, saj se bodo morali pogajati z Realom, ki bo zagotovo zahteval astronomsko odškodnino. Klub s stadiona San Siro naj bi bil pripravljen ponuditi 70 milijonov evrov ter dodatnih 10 milijonov v obliki različnih bonusov. Če bodo pogajanja neuspešna se bo uprava Milana obrnila proti Torinu, kjer jih je prepričal Andrea Belotti.

 

Foto: Šport TV

 

 

Zadnje video vsebine

1

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

2

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

3

Nekdanji klub Jake Bijola uspešno opravil generalko pred začetkom sezone (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več

3

Celje s petardo v Stožicah zamajalo trenerski stolček zmajev (VIDEO)...Več