single
[4]
38527

Rusi razočarani, Ovečkin po dolgem času dal košarico

Avtor: Blaž Magdič
13. 5. 2017, 12.29

Ruska hokejska reprezentanca, izbrana vrsta z največ svetovnimi naslovi v zgodovini, tudi v nadaljevanju svetovnega prvenstva elitne divizije v Kölnu in Parizu ne bo mogla računati na zvezdnika lige NHL, Aleksandra Ovečkina.

Kapetan moštva Washington Capitals je namreč po koncu končnice selektorju zbornaje komande Olegu Znaroku odpovedal nastop.

“Govoril sem z njim in mu pojasnil, da sem poškodovan in da ne bom mogel pomagati ekipi,” je dejal Ovečkin, ki je že 12-krat nastopil na SP.

Aleksander Ovečkin

Washington capitals so v četrtfinalu končnice NHL tesno po sedmih tekmah izpadli proti branilcem naslova Pittsburgh Penguins.

Rusijo boste lahko v neposrednem prenosu na svetovnem prvenstvu elite spremljali v torek, ko nas čaka prava hokejska poslastica, saj bodo njihovi nasprotniki Američani. Zgodovinska hokejska klasika, dvoboj titanov, spopad za prestiž in ponos. Rusija – ZDA, v torek ob 16.10 na Š1!

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več