single
[9]
38090

Gajser naj ne bi imel težjih poškodb

Avtor: Marko Premrl
7. 5. 2017, 20.35

Slovenski motokrosist Tim Gajser, ki je na veliki nagradi Latvije v Kegumsu dvakrat padel, zaradi padca v drugi vožnji pa moral dirko končati, naj ne bi imel težjih poškodb. Prvi zdravniški pregledi so pokazali, da nima nič zlomljenega, čeprav čuti močne bolečine po vsem telesu.

Kot je njegovi tiskovni predstavnici Andreji Prel sporočila Gajserjeva mama, je svetovni prvak dobil udarec v glavo in prsni koš, ali bo moral izpustiti kakšno tekmo, pa je še prehitro napovedovati, saj ga dodatni zdravniški pregledi čakajo šele v domovini.

Prvi padec, ki ga je zakrivil zaplet s Špancem Josejem Butronom, večjih posledic ni pustil.

FOTO: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več