single
[2]
34582

Gazzetta: Rošade trenerjev največjih klubov

Avtor: Rok Grilec
9. 3. 2016, 12.27

Na naslovnici današnje izdaje priznanega italijanskega časnika La Gazzetta Dello Sport se nahaja pet trenerjev, ki bi v kratkem lahko zamenjali sredino.

Gazzetta: Rošade trenerjev največjih klubov

Po ocenah časnika naj bi imela najmanj možnosti za nadaljevanje svojega dela pri trenutnem klubu Mihajlović in Di Francesco. Srba naj bi lovila Lazio in Torino, prav Di Francesco pa naj bi bil njegov naslednik v Milanu. Italijani trenutnega trenerja Sassuola povezujejo tudi s Fiorentino.

60 odstotkov možnosti pripisujejo obstanku Mancinija na klopi Interja. Nekadnjega trenerja Manchester Cityja naj bi si želel ruski Zenit, italijanski mediji pa ne izključujejo niti prevzema reprezentance ali Reala. Vzdušje v Madridu nikakor ni najboljše, če ostane brez rezultatov pa se lahko zgodi, da bodo šteti tudi trenerski devi Zinedina Zidana. v tem primeru naj bi bil prvi na seznamu želja Allegri.

Najmanj možnosti Gazzetta pripisuje odhodu Sarrija iz Neaplja.  V Milanu so ga želeli imeti že letos in očitno se je želja do danes le še okrepila.

Italijanski časnik ob vseh morebitnih rošadah poroča o novem kaosu na Siciliji. Palermo, ki je letos opravil že šest trenerskih menjav, naj bi bil pred novo zmešnjavo. Giuseppe Iachini naj bi že zapustil klub, medtem pa predsednik Maurizio Zamparini ne najde zamenjave. Očitno se palermo kar sam potiska v Serie B.

 

Foto: La Gazzetta Dello Sport

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Kampl s solzami v očeh končal kariero, navijačem podaril kar 4444 litrov piva...Več

2

Mašič po 21. zvezdici Olimpije: ”Naš cilj je bil jasen” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kralji še drugič zapored klonili v podaljšku proti Anaheimu, Kopitar še vedno odsoten...Več

Najbolj brano ta mesec

1

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

2

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

3

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več