single
[2]
31037

GOVORICE: Simeone po koncu sezone k Chelseaju

Avtor: Rok Grilec
16. 2. 2016, 19.52

Slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak bo v prihodnji sezoni najverjetneje imel drugega trenerja pri madridskem Atleticu. Argentinski strokovnjak Diego Simeone, zdajšnji strateg madridskega kluba, se je po poročanju španskih medijev že dogovoril, da bo po koncu sezone prestopil k londonskemu Chelseaju.

Španski mediji so objavili tudi dolžino sodelovanja in višino pogodbe. Tako naj bi Simeone, ki je pri Atleticu od decembra 2011, podpisal štiriletno pogodbo, vsako leto pa zaslužil 12 milijonov evrov.

Chelsea začasno vodi Nizozemec Guus Hiddink, ki je nasledil odpuščenega Portugalca Joseja Mourinha.

Simeone je kot trener Atletica osvojil državno prvenstvo (2014), evropsko ligo (2012), evropski superpokal (2012), španski pokal (2013) in španski superpokal (2014).

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

2

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

3

Zupan pred premierno sezono Brinja med elito: ”Nismo prepotentni, smo pa zelo ambiciozni” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več