Oktobra se bo slovenska reprezentanca odpravila onstran Atlantika na motokrosistični Pokal Narodov, a še prej Jana Pancarja in Tima Gajserja čaka zadnja dirka MXGP sezone. V nedeljo ob 04.30 po našem času bo na sporedu Velika nagrada Avstralije, neposredni prenos na Šport TV 1.
Zvezdnik HRC Honde se na zadnji izziv odpravlja samozavesten in optimističen, saj je na zadnji dirki na Kitajskem prvič po poškodbi stopil na stopničke. Zaostal je le za Nizozemcem Herlingsom, moštveni uspeh japonske ekipe je s tretjim mestom dopolnil Ruben Fernandez.

“Odličen občutek je, ko vnovič lahko stopiš na stopničke. Vse od povratka po poškodbi se stvari odvijajo v pravo smer, vse skupaj je bilo poplačano na zadnji dirki,” je za spletno stran delodajalca dejal Gajser.
“Zdaj je pred nami le še Avstralija, glede na to, da se sezona v celoti gledano ni izšla po mojih željah in načrtih, imam na zadnji dirki možnost, da vnovič pokažem dobre vožnje. Spet si želim na stopničke,” je dodal dirkač s številko 243.
Foto: Sportida.com