single
[2]
259254

Radomljani z rusko okrepitvijo v napadu

Avtor: Aljaž Pirnat
18. 6. 2025, 14.53

Slovenski nogometni prvoligaš Kalcer Radomlje je predstavil prvo poletno okrepitev. V radomeljskem napadu bo po novem 27-letni Rus Stanislav Krapuhin, so sporočili iz kluba.

Krapuhin je nazadnje igral za ekipo Kety Emmi&Impol Bistrica v drugoligaški konkurenci in bil z 19 goli prvi strelec tekmovanja. Pred tem je igral tudi za Zenit, Tom Tomsk, Novosibirsk, Rigo, Audo, Kaspy Aktau, Radnički in Aluminij.

“Veselim se nove sezone v dresu novega kluba. Pogoji za trening so popolni. Tu imam vse, kar potrebujem za naslednji korak v karieri. Radomlje so mi predstavile svoj projekt, imajo odlično akademijo in vem, da napredujejo korak za korakom. Vesel sem, da sem tukaj,” je povedal Krapuhin za spletno stran kluba.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Bočni branilec Beltincev iz ogromne razdalje razparal mrežo tekmeca (VIDEO)...Več

2

Argentina na krilih Messija s petardo odpihnila Zambijo (VIDEO)...Več

3

Pustertal utišal Tivoli, zaostanek v seriji že 0:2 (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več

3

Slovenski kadeti napolnili mrežo severnomakedonskih vrstnikov (VIDEO)...Več