single
[2,3194]
256984

Marko Brest: Fenomenalno! Prve ne pozabiš nikoli (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
24. 5. 2025, 08.44

Ljubljanski mestni derbi bo edina sobotna tekma zadnjega 36. kroga v Prvi ligi Telemach. Na našem največjem stadionu bodo nogometaši Olimpije prejeli pokal za naslov državnih prvakov, ki so ga osvojili prejšnji konec tedna. Srečanje Brava in Olimpije bomo obogatili s studijskim programom.

V studiu bo voditelj Žiga Ikič gostil Dejana Grabiča in Mustafo Nukiča, pogovor pa bomo popestrili s prispevkom, v katerem bo glavno vlogo odigral Marko Brest. Krilni napadalec Olimpije je v iztekajoči se sezoni nekajkrat opozoril nase in je pred kratkim tudi podaljšal pogodbo z novimi prvaki.

V tej sezoni je v vseh tekmovanjih nastopil na 47 uradnih tekmah, na katerih je zabeležil štiri zadetke in osem asistenc. Morda bi bila njegova statistika še nekoliko bogatejša, a je v drugem delu sezone utrpel neugodno poškodbo nosu, ki ga je ustavila ravno, ko je bil v najboljšem trenutku.

Skupaj je član slovenske reprezentance do 21 let v državnem prvenstvu zbral 91 nastopov, na katerih je zabeležil devet golov in 11 podaj. Pred prihodom v Olimpijo ob koncu avgusta leta 2023 je 23-letnik, ki sicer prihaja iz Občine Juršinci v Slovenskih Goricah, igral tudi za Dravo in Aluminij.

Studio pred derbijem med Bravom in Olimpijo se bo na Šport TV 1 začel ob 14:15, ko ste vljudno vabljeni v družbo prvakov.

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kakšna mojstrovina Terriera! Farmaceviti strli odpor Kozličkov (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Padel in z glavo napadalca obržal v igri za gol...Več

3

VIDEO: Dva zadetka in zakrivljena enajstmetrovka slovenskega reprezentanta, ki ga je odrešil evrogol v 92. minuti...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več