single
[3194]
249695

Igral za Olimpijo, vodil Celjane: Brez tujih vlagateljev bi težko ponovili letošnji uspeh (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
1. 3. 2025, 09.24

V nedeljo se bo v Stožicah odvila tekma med Olimpijo in Celjem, ki jo boste lahko v živo spremljali na naši televiziji. Pred dvobojem letošnjih slovenskih predstavnikov v Evropi je za Šport TV spregovoril bivši kapetan Zmajev ter bivši pomočnik trenerja v Celju.

Darjan Matić je nekdanji slovenski nogometaš in trener, ki je najbolj znan po svoji vlogi v slovenskem klubskem nogometu. Kot igralec je največji pečat pustil v Prvi ligi, kjer je nastopal za klube, kot so Domžale, Olimpija in Koper. Igral je na položaju vezista in bil znan po svoji borbenosti ter organizaciji igre.

Po koncu igralske kariere se je posvetil trenerskemu delu. Deloval je v mlajših selekcijah ter bil tudi pomočnik trenerja v različnih klubih. Nazadnje je delo pomočnika opravljal Romanu Pilipčuku, bivšemu strategu Celja, s katerim je Matić deloval tudi pri moldavskemu Šerifu iz Tiraspola. Matić trenutno vodi slovenskega drugoligaša iz Kranja.

Srečanje med Olimpijo in Celjem si boste lahko na naši televiziji ogledali v nedeljo od 15. ure dalje!

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Tudi brez Wirtza in Xhake do zmage...Več

2

Luka Mlakar: Če ne bi bil nogometaš, bi delal na kmetiji (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Je bilo res potrebno? Napadalec Maribora zlomil roko vratarju Celja...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Mariborčani premagali Domžalčane in z uvodno zmago sezone pokazali boljši obraz...Več

3

Na težko pričakovani povratek bo vseeno še treba počakati: Tim Gajser se namerava vrniti na VN Švedske...Več