single
[38]
247629

Po več kot pol leta se vrača Woods

Avtor: Lamin Diallo
7. 2. 2025, 20.31

Golfski superzvezdnik Tiger Woods bo nastopil na prvem profesionalnem tekmovanju v sedmih mesecih, ko bo naslednji teden zaigral na turnirju Genesis Invitational, poroča francoska tiskovna agencija AFP. Omenjeni turnir povabljencev so zaradi požarov v Los Angelesu in okolici prestavili v Torrey Pines.

Woods, zmagovalec 15 majorjev, se je zavezal, da bo igral naslednji teden, so danes objavili prireditelji.

To bo njegov prvi nastop na ameriški turneji, odkar je februarja lani igral na istem turnirju in se po enem krogu umaknil zaradi bolezni.

Woods je nato končal na 60. mestu mastersa in se ni uvrstil v rez na drugih treh glavnih turnirjih leta, saj ima po prometni nesreči leta 2021 še vedno težave s hrbtom in poškodbami nog.

Nazadnje je 49-letnik igral julija na turnirju the Open Championship, septembra pa je sporočil, da je prestal še šesto operacijo hrbtenice v zadnjih desetih letih.

Nato je skupaj s 15-letnim sinom Charliejem decembra nastopil na družinskem prvenstvu PNC na Floridi, v začetku leta pa je združil moči s Severnim Ircem Roryjem McIlroyem.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Lakersi po napeti končnici izgubili z Orlandom, Dončić preveč neodločen v ključnih trenutkih (VIDEO)...Več

2

Cvijanović in Mitrović pred povratno tekmo: Evropske tekme so drugačne, a Celje je boljše od Drite in bo napredovalo! (VIDEO)...Več

3

Analiza ŠTV: Soudani je sprejel novo vlogo, a ostaja vzor, mojster in odločilni faktor! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več