single
[2]
24611

Šimundža zavrnil ponudbo Hajduka

Avtor: Rok Grilec
22. 5. 2015, 13.52

Potem ko se je v četrtek v javnosti znašla ponudba splitskega Hajduka za trenerja slovenskega nogometnega državnega prvaka Maribora Anteja Šimundžo, je danes mariborski strateg ponudbo iz Dalmacije zavrnil.

Šimundža zavrnil ponudbo Hajduka

“Bil sem presenečen ob ideji, da bi zamenjal klub, saj so moje misli le pri Mariboru. Razmišljam le o zadnjih dveh tekmah v letošnjem prvenstvu in pripravah na novo sezono, ko bomo želeli biti še hitrejši, močnejši. Želje so eno, realnost je pa drugo. V nobenem trenutku nisem razmišljal o tem, da bi zapustil mesto trenerja Maribora. Imamo dovolj dela, ambicij, prostora za napredovanje. Naloga še ni opravljena,” je še dejal Šimundža.

Njega in ekipo, ki si je predčasno zagotovila 13. naslov prvaka, v soboto čaka prvenstveni obračun s Krko v Novem mestu, zadnjo tekmo sezone pa bodo 30. maja igrali doma proti Luki Koper.

 

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več