single
[2]
246086

Zdravstvene težave Srečka Katanca se nadaljujejo

Avtor: Urban Kolman
21. 1. 2025, 16.24

Nekdanji selektor slovenske nogometne reprezentance Srečko Katanec, ki trenutno vodi Uzbekistan, bo zaradi težav z zdravjem izpustil reprezentančne priprave v Katarju. Kot so sporočili iz uzbekistanske zveze, bosta treninge v Dohi vodila njegova pomočnika Aleš Čeh in Vlado Radmanović.

“Selektor Srečko Katanec se zaradi poslabšanja zdravstvenega stanja ne bo udeležil prihajajočega reprezentančnega tabora. Po zdravniških priporočilih je ostal doma,” so sporočili iz zveze.

Selektor Katanec po nasvetu zdravnikov na pripravah ne bo sodeloval, tamkajšnji mediji, med njimi tudi championat.asia, pa poročajo, da se 61-letni Slovenec zadnja leta bori z rakom. Uradnih informacij o njegovem zdravstvenem stanju sicer ni.

V okviru priprav bosta na klopi Uzbekistana na prijateljski tekmi proti Jordaniji 27. januarja njegova pomočnika.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več