single
[3]
24582

Zdovčevi izbranci se vračajo v Kidričevo

Avtor: Rok Grilec
21. 5. 2015, 15.58

Košarkarska zveza Slovenije je sporočila, da bo slovenska moška reprezentanca, ki se bo zavoljo nastopa na letošnjem evropskem prvenstvu zbrala 18. julija, prvo pripravljalno tekmo igrala 30. julija v Kidričevem. Prve tri tekme bo igrala proti dvema močnima oceanskima tekmecema - Novo Zelandijo in Avstralijo.

Izbranci Jureta Zdovca se po štirih letih vračajo v Kidričevo, kjer bodo nastopili proti Novi Zelandiji, udeleženki osmine finala lanskega svetovnega prvenstva v Španiji, ki se bo predstavila tudi s svojim znamenitim bojnim plesom hako.

Oceanski paket bo zaokrožen 3. in 4. avgusta v Laškem in Ljubljani, ko jim bodo nasproti stali Avstralci, ki se prav tako borijo za nastop na olimpijskih igrah prihodnje leto v Rio de Janeiru in so – tako kot Novozelandci – v tistem času na evropski turneji.

Slovenski košarkarji se bodo zbrali 18. julija v Ljubljani. Priprave bodo začeli v Kranjski Gori, jih nadaljevali v Zrečah, Podčetrtku, Portorožu in Ljubljani ter končali v Termah Čatež.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več