single
[4]
244671

Vratar Jesenic Žan Us: “Pomembno je, da smo novo leto otvorili z zmago”

Avtor: Aljaž Pirnat
4. 1. 2025, 11.59

Hokejisti Acroni Jesenic so včeraj dobili prvo tekmo novega leta. V 26. krogu alpske hokejske lige so na domačem ledu s 3:1 ugnali italijanski Merano in zabeležili že svojo deveto zaporedno zmago v vseh tekmovanjih.

“Super je, da smo novo leto uspeli otvoriti z zmago. Veliko pomeni tudi to, da smo zmago dosegli v domači Podmežakli in upam, da nam bo tudi v prihodnje uspeli nadaljevati ta zmagoviti niz,” je po včerajšnjem obračunu dejal vratar Jesenic Žan Us.

“Kot na vsaki tekmi, mora biti glavna motivacija vsakega igralca želja po zmagi, česar danes ni primanjkovalo. Če bo ta želja prisotna tudi na naslednjih tekmah, mislim, da lahko vsako tekmo pripeljemo do zmage. Mislim, da je v ekipi tudi končno zavladal dober ekipni duh, da si igralci en drugemu znamo pomagati, česar odraz je tudi ta deveta zaporedna zmaga,” je še dodal čuvaj mreže železarjev.

Po 26. krogih tako železarji v alpski ligi zasedajo prvo mesto. Jeseničani bodo v tekmovanju znova na delu jutri, ko bodo gostili avstrijski Bregenzerwald.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Mitrović in Kapun o sporu Vidovška in Raula: “Stvari se ne rešuje vročih glav!”...Več

3

Sanchez: “Maribor je bil boljši, a mi bi morali imeti enajstmetrovko” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več