single
[5]
236396

Rokometašice Krima še tretjič uspešne v ligi prvakov

Avtor: Aljaž Pirnat
21. 9. 2024, 17.39

Rokometašice Krima Mercatorja so v tretjem krogu skupinskega dela lige prvakinj v Romuniji premagale Glorio Bistrito s 35:30 (20:19). Ljubljanska ekipa bo v naslednjem krogu doma gostila norveški Storhamar, tekma bo 5. oktobra.

Rokometašice iz slovenske prestolnice so v razvpiti Transilvaniji dosegle tretjo zmago v skupini A. Po tesni uvodni zmagi nad hrvaško Podravko Vegeto v Koprivnici s 24:23 in visoki domači zmagi proti danskemu Nyköbingu s 35:25 so danes rokometno mero vzelo še tekmicam iz Bistrite.

V ljubljanski ekipi, ki je nastopila brez Tamare Mavsar, Črnogorke Itane Grbić in Avstrijke Philomene Egger, je bila najbolj učinkovita Ana Gros z devetimi goli, Tamara Horaček je za zmago dosegla sedem zadetkov.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Celjski vezist o padcu forme v zadnjem obdobju: “Ne bi rekel, da je to zaradi menjave trenerja” (VIDEO)...Več

2

Lakersi brez LeBrona še naprej v sijajni formi: Tandem Luka-Reaves utišal volkove (VIDEO)...Več

3

Kaos v Argentini: Kamikaze Jonass med žrtve vpletel tudi Pancarja (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

2

Iranska past za Infantina...Več

3

Zamaskirani navijač izklopil VAR: Sodnik ostal pred črnim zaslonom (VIDEO)...Več