single
[3194]
234409

Kapun in Cvijanović: Držimo pesti za Maribor, Olimpijo in Celje! (VIDEO)

Avtor: Klemen Verlič
28. 8. 2024, 11.10

Četrtek bo pomemben dan za slovenski nogomet. Kar trije prvoligaši bodo imeli priložnost za uvrstitev v konferenčno ligo. Maribor, Olimpija in Celje si bodo evropsko jesen poskušali priigrati pred domačimi navijači.

Vseeno njihov izplen po prvih tekmah ni najboljši. Celjani in Mariborčani so na gostovanju doživeli minimalen poraz. Od Maribora je bil z 1:0 boljši švedski Djurgardnen, od aktualnih prvakov pa v Armeniji z enakim izidom Pjunik. Še v najboljšem položaju je tako Olimpija, ki je na uvodnem dvoboju z Rijeko iztržila remi z 1:1.

Da je Olimpija zaenkrat najbolj prepričljiva od treh slovenskih moštev, ki se še vedno potegujejo za evropsko jesen, je mnenja njen nekdanji član Nik Kapun. V studiu pred večnim derbijem pa je tudi bivši član vijoličastih Goran Cvijanović poudaril, da bi bilo za slovenski nogomet odlično, če bi bili na četrtkovih povratnih tekmah uspešni vsi trije predstavniki Prve lige Telemach.

VIDEO: Nik Kapun in Goran Cvijanović o možnostih slovenskih klubih v kvalifikacijah za konferenčno ligo 

Foto, video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več