single
[3137,2]
232404

VIDEO: Osupljiv lob odprl strelsko sezono kraljevo modrih

Avtor: Urban Kolman
4. 8. 2024, 10.00

Schalke je novo sezono 2. Bundeslige odprl pred domačimi navijači. Kraljevo modri so na sobotni večer gostili Eintracht Braunschweig. Na koncu srečanja je preprečljivo slavila domača ekipa, rezultat je bil kar 5:1. Po dva zadetka sta dosegla napadalca Moussa Sylla in Kenan Karaman, a navijačem bo najbolj v spominu ostal prvi gol pod katerega se je vpisal Tobias Mohr.

Klub iz Gelsenkirchna v novi sezoni ne velja za enega izmed favoritov za vrnitev med nemško elito. Obratno je bilo v lanski sezoni, a po slabem začetku Schalke ni našel izhoda iz rezultatske krize. Posledično so se kraljevo modri na koncu borili celo za obstanek med drugoligaši in obstoj kluba. Ta bi v primeru izpada v 3. ligo najverjetneje ostal brez licence.

Letošnjo sezono so odprli na najboljši možen način z visoko zmago proti Braunschweigu, lanskemu neposrednemu tekmecu v boju za obstanek. Vodilni zadetek rudarjev je prišel že v deveti minuti, ko je po dolgi podaji vratarja Justina Heekerena in napaki branilca žogo v mrežo gostov z izjemnim strelom poslal Mohr.

VIDEO: Vrhunski lob Mohra

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več