single
[3]
231694

Trener svetovnih prvakov prevzel Bayern

Avtor: Lamin Diallo
25. 7. 2024, 16.30

Selektor nemške moške košarkarske reprezentance Gordon Herbert, ki je moštvo lani v Aziji pripeljal do naslova svetovnih prvakov, bo v prihodnjih dveh sezonah tudi trener Bayerna iz Münchna, je danes zapisala nemška tiskovna agencija dpa.

Nemčija je pod vodstvom 65-letnega kanadskega strokovnjaka na lanskem svetovnem prvenstvu na Japonskem in Filipinih ter v Indoneziji prvič v zgodovini osvojila odličje najbolj žlahtnega leska.

Nemčija je med glavnimi kandidati za visoka mesta tudi na olimpijskih igrah v Parizu, ki se bodo uradno pričele v petek. V skupinskem delu se bo pomerila s Francijo, Brazilijo in Japonsko.

Po letošnjem največjem športnem dogodku v francoski prestolnici se bo Herbert posvetil Bayernu iz Münchna. “Prepričani smo, da bomo skupaj s Herbertom izpolnili naše ambiciozne načrte. Do njegovega prihoda v naš klub mu želimo veliko uspeha na klopi nemške izbrane vrste v Parizu,” je na klubski spletni strani zapisal bavarski športni velikan.

Vir: STA
Foto: Marco Steinbrenner/DeFodi Images via Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Izničili zaostanek 14 točk in s trojko ob zvoku sirene Nemcem zadali prvi poraz...Več

2

VIDEO: Riera zanj ni imel prostora, zdaj je MVP zmage nad Mariborom!...Več

3

Guberac za ŠTV: Nimam težav s prodajo igralcev slovenskim velikanom, a vsak igralec Kopra ima svojo ceno! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Slovenija kljub dvakratnemu vodstvu remizirala, gostje z evrogolom do končnega izida...Več

2

Kek: “Zdaj se vidi, kaj smo pustili na Kosovu, a vemo, kje smo, in treba bo tvegati več” (VIDEO)...Več

3

Zmaji presenetili Hapoel: Po preobratu do velike zmage (VIDEO)...Več