single
[1176]
231108

VN Češke: Po dolgem času znova na motorju

Avtor: Lamin Diallo
18. 7. 2024, 08.39

Pred nedeljsko preizkušnjo VN Češke, ki jo boste lahko spremljali na našem programu, se v moštvo Tima Gajserja po daljši odsotnosti vrača Ruben Fernandez, ki je letos nastopil le na prvi preizkušnji. Gajser v nedeljo lovi svojo prvo zmago na Češkem.

Fernandez je na VN Argentine utrpel poškodbo sprednje križne vezi v kolenu ter nato prestal operacijo. Po dolgi rehabilitaciji je španski voznik minuli konec tedna po dolgem času znova sedel na motor. Pred povratkom v tekmovalni ritem ga čaka ponovno prilagajanje na motorno kondicijo, a je ob tem dobre volje in se že veseli ponovnega tekmovanja.

”Lepo je biti znova na motorju. To je le prvi korakv v procesu povratka, a je zame to veliko stvar po tako dolgi odsotnosti. Spremljati tekmovanja s strani ni enostavno in si ga ne želi nihče izmed motokrosistov. Storil sem vse potrebno, da začnem ponovno voziti in sedaj se moram znova prilagoditi na ritem. Nočem hiteti, saj ne bi želel preveč tvegati. Skupaj z moštvom in zdravniško ekipo bomo določili, kdaj bom znova stoodstotno pripravljen na tekmovanje, ” je po povratku na motor dejal Gajserjev moštveni kolega Fernandez.

Slovenski as bo skušal na Češkem zadržati vodstvo v skupnem seštevku. Na prvem mestu ima pred svojim prvim zasledovalcem Pradom 34 točk prednosti. Na progi v Loketu Slovenski as v svoji karieri ni še nikoli slavil.

VN Češke, v nedeljo od 13. ure na Šport TV 1!

Foto: Honda HRC

Zadnje video vsebine

1

Kakšna mojstrovina Terriera! Farmaceviti strli odpor Kozličkov (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Padel in z glavo napadalca obržal v igri za gol...Več

3

VIDEO: Dva zadetka in zakrivljena enajstmetrovka slovenskega reprezentanta, ki ga je odrešil evrogol v 92. minuti...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več