223013

PLT: Delitvi točk v Ljubljani in Prekmurju, Olimpija prepričljiva v Domžalah

Avtor: Lamin Diallo
13. 4. 2024, 08.07

Enaintrideseti krog Prve Lige Telemach je v nedeljo ponudil tri tekme. Za uvod so nogometaši Brava v Šiški gostili Mariborčane, ki so bili zaradi odlične forme zadnjih tednov v vlogi favorita, a rumeni so drago prodali svojo kožo. Končalo se je z 1:1. Enak razplet je bil tudi na dvoboju v Murski Soboti, kjer so gostovali Koprčani. Četa Tončija Žlogarja je povedla ob koncu prvega dela po zadetku Maroše, a je Nkada v 50. minuti izenačil, rezultat pa se do konca srečanja ni več spremenil. Popoln izkupiček je v večerni tekmi pripadel Olimpiji, ki je na gostovanju v Domžalah slavila s 3:1, vse štiri gole smo videli v drugem polčasu.