single
[1176]
221419

Pancar po sijajni drugi vožnji v Španiji: To je dobra popotnica za naprej (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
24. 3. 2024, 19.37

Jan Pancar je na drugi vožnji uspel doseči najboljši rezultat v letošnji sezoni svetovnega prvenstva v motokrosu. S prikazanim je zadovoljen, a vseeno opozarja, da ima od sebe višja pričakovanja.

Poleg petkratnega svetovnega prvaka Tima Gajserja je na drugi letošnji dirki MXGP razreda nastopil tudi Jan Pancar. V drugi vožnji mu je uspel najboljši dosedanji rezultat, saj je zasedel 14. mesto. Na končni razpredelnici dirke je zasedel 18. mesto, v skupnem seštevku pa je Čatežan po dveh končanih dirkah na 16. mestu.

”Nisem ravno dosegel rezultata, ki bi si ga želel. Vožnja je bila dosti boljša. Štartal sem slabše, proga je bila težka za prehitevanje. To je zagotovo dobra popotnica za naprej. Do naslednje dirke je kar nekaj časa in upam, da popolnoma pozdravim mišico, zaradi katere sem imel nekaj težav, ” je po svoji drugi dirki v elitnem razredu dejal 24-letnik.

Jan Pancar bo imel novo priložnost za dokazovanje čez 14 dni, ko se bo v Italiji odvila VN Sardinije.

VN Sardinije bo na sporedu 7. aprila na Šport TV 1.

Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Radomljanke sezono odpirajo s polnim izkupičkom, Olimpiji pa izenačenje preprečila vratnica (VIDEO)...Več

2

Analiza ŠTV: Čaroben večer mladega Letonje, to je tudi potrditev za trenerja Celja (VIDEO)...Več

3

Nukić in Vugdalić: Celje spočilo zvezdnike in dominiralo, Olimpija pred derbijem upa na čudež (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več