[3137]
219209

Bundesliga: Xabi Alonso z varovanci vpisal novo zmago in le še potencial navijaško upanje

1. 3. 2024, 13.31

V petek zvečer se je v Freiburgu začel 24. krog Bundeslige. Na dvoboju, polnemu prekrasnih zadetkov, so se gostitelji z Bayernom razšli brez zmagovalca. Rdeči biki iz Leipziga so na čelu s slovenskim zvezdnikom Benjaminom Šeškom visoko premagali Bochum (1:4). Vodilna ekipa prvenstva Bayer Leverkusen pa bo niz neporaženosti poskušal nadaljevati v nedeljo v Kölnu.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več