single
[3137]
200672

Na dvoboju prvega kroga Bundeslige v incidentu ranjeni štirje policisti

Avtor: Klemen Verlič
20. 8. 2023, 16.26

Pred sobotno tekmo nemškega nogometnega prvenstva med Augsburgom in Borussio Mönchengladbachom se je zgodil incident, ko se je enemu izmed policistov na stadionu sprožilo službeno orožje. V incidentu so bili lažje ranjeni štirje policisti, je sporočila nemška policija, ki dogodek preiskuje.

Prve ugotovitve kažejo na nenamerno sprožitev pištole v ograjenem območju znotraj stadiona v Augsburgu. Trije policisti so bili poškodovani zaradi udara sprožilca, enega pa je izstrelek oplazil, je izjavo nemške policije prenesla nemška tiskovna agencija dpa.

Nihče drug na stadionu v incidentu ni bil poškodovan, sta pa jo skupila policijsko vozilo in navijaški avtobus, je dodala dpa.

“Še vedno preiskujemo vzroke incidenta. Kot je to običajno, je vključen tudi bavarski državni tožilec,” je zapisala policija.

Foto: Christian Kaspar-Bartke/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

2

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

3

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več