single
[2,3194]
200158

Grabić in njegov štab zapuščajo Muro

Avtor: Marko Premrl
14. 8. 2023, 10.17

Slovenski nogometni prvoligaš Mura je z današnjim dnem prekinil sodelovanje s trenerjem članske ekipe Dejanom Grabićem. Do nadaljnjega, vključno z današnjo tekmo, bo ekipo vodil pomočnik trenerja Darjan Slavic, so zapisali pri Muri.

Klub zapuščata tudi pomočnik trenerja Rok Hanžič in kondicijski trener Jan Košir, so še zapisali na klubski spletni strani.

Upravni odbor bo o imenovanju novega trenerja članske ekipe odločal v najkrajšem možnem času, so zapisali muraši, a šele potem, ko bodo odločitev temeljito preučili.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

“Hišna” strokovnjaka napovedujeta derbi za Evropo: Koper blesti, pred Olimpijo pa Dan D!...Več

2

Gajserjevo sodelovanje z Rossijem pomemben faktor pri promociji MXGP (VIDEO)...Več

3

Cvijanović: “Soudani tekme rešuje z neverjetno željo, morda lahko del vsega tega odstopi Tettehu” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več