single
[2]
200112

L’Equipe: Neymar zapušča PSG, igral bo v Savdski Arabiji

Avtor: Klemen Verlič
13. 8. 2023, 20.50

Napadalec pariškega Saint Germaina Neymar se seli v Savdsko Arabijo h klubu Al Hilal, piše francoski športni časnik L'Equipe. Brazilski nogometaš naj bi za dve sezoni prejel 160 milijonov evrov.

Neymar ni sodeloval na uvodni tekmi PSG v francoskem prvenstvu, zadnjo tekmo za pariški klub pa je odigral februarja, ko si je poškodoval gleženj.

Po pisanju časnika Sport Neymar želi zapustiti Francijo in kariero nadaljevati v Barceloni, od koder je v Pariz prišel leta 2017 za tedaj rekordnih 222 milijonov dolarjev. Pogodbo s PSG ima sicer do 2027.

Po poročanju istega vira bi Neymar rad odšel v Savdsko Arabijo in bil nato posojen v Španijo, saj želi igrati na vrhunski ravni vsaj še do južnoameriškega prvenstva 2024, vendar Al Hilal ni zainteresiran za posojo zvezdnika Kataloncem.

Foto: Julien Mattia/Le Pictorium via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

“Hišna” strokovnjaka napovedujeta derbi za Evropo: Koper blesti, pred Olimpijo pa Dan D!...Več

2

Gajserjevo sodelovanje z Rossijem pomemben faktor pri promociji MXGP (VIDEO)...Več

3

Cvijanović: “Soudani tekme rešuje z neverjetno željo, morda lahko del vsega tega odstopi Tettehu” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več