single
[2]
199096

Zajc ostaja pri Fenerbahčeju

Avtor: Urban Kolman
31. 7. 2023, 13.28

Slovenski nogometni reprezentant Miha Zajc, ki mu je potekla pogodba s turškim Fenerbahcejem, je z ekipo iz Istanbula podaljšal sodelovanje. Zajc je podpisal novo, triletno pogodbo, je klub zapisal na spletni strani.

Kot so sporočili iz kluba rumeno-modrih, so pri Fenerju s slovenskim nogometašem, ki za ta klub igra že štiri sezone in pol, sklenili nov, triletni dogovor.

V klubski izjavi so zapisali še, da so Zajca povabili v Istanbul na podpis pogodbe.

“V naši profesionalni nogometni ekipi, ki nadaljuje sestavo za sezono 2023/24, smo dosegli dogovor z našim igralcem Miho Zajcem, ki že od sezone 2018/19 nosi naš dres. Podpisal je novo, triletno pogodbo.” so zapisali.

Zajc, ki je za Fenerbahce skupno odigral 102 uradni tekmi, je na teh tekmah dosegel 18 golov in sedem podaj.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več