single
[2]
196287

Modrič še eno leto pri Real Madridu

Avtor: Gregor Kovačič
26. 6. 2023, 13.53

Hrvaški nogometaš Luka Modrić je podaljšal zvestobo Real Madridu za eno sezono, kar pomeni, da bo v španski prestolnici ostal do konca junija 2024, je klub zapisal v sporočilu za javnost.

Sedemintridesetletni Modrić, ki je v Madrid prišel leta 2012 iz Tottenhama, je v tem času petkrat osvojil ligo prvakov in trikrat špansko prvenstvo. Ob tem je Hrvaško 2018 popeljal v finale svetovnega prvenstva, za kar je isto leto prejel zlato žogo za najboljšega nogometaša na svetu.

Modrić, ki je v dresu Real Madrida odigral 488 tekem, bo drugi kapetan moštva za Nachom, poroča španski časnik As.

Foto: Sportida.com

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več