single
[2,3194]
195030

Sedemnajstletni branilec nova okrepitev Domžal

Avtor: Urban Kolman
11. 6. 2023, 19.44

Nogometni klub Domžale je na spletni strani objavil, da se je okrepil z mladim Lukasom Hemptom. Nazadnje je 17-letni in 193 cm visoki osrednji branilec igral za Aluminij, članskemu moštvu Domžal pa se bo pridružil na poletnih pripravah.

Hempt, ki je pretekli mesec debitiral za slovensko reprezentanco do 18 let, je z novim delodajalcem podpisal triletno pogodbo. Za Kidričane je nastopal v selekciji do 17 in 19 let.

“V Aluminij sem prišel kot kadet in na obdobje, ki je za mano, sem zelo ponosen. V Kidričevem sem preživel dve prekrasni leti. Razvoj bom sedaj nadaljeval v najboljšem možnem okolju. Domžale so idealna priložnost za mladega nogometaša, zato nisem okleval, ko se mi je ponudila priložnost za prihod,” je ob podpisu pogodbe dejal 17-letni nogometaš.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kek odkrito: “Tekmi proti Kosovu in Švici moramo dobiti, če hočemo kaj več” (VIDEO)...Več

2

Zvezdan Mitrović po evropski uverturi: “Zelo pomembno je, da smo začeli z zmago” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gajser z vpogledom na finale sezone MXGP v Avstraliji...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Orli na radarju...Več

2

Matić: Riera bi bil v Olimpiji ali Mariboru že odpuščen, Celje pa ga je potrpelo in počakalo! (VIDEO)...Več

3

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več